ג’ים בים

favorite_border

ג’ים בים הינו הברבן וויסקי הנמכר ביותר בעולם! מזקקת ג’ים בים האמריקאית נוסדה בשנת 1795 ע”י ג’ייקוב בים בן למהגרים גרמניים. המזקקה השוכנת בקלרמונט קנטקי, מנוהלת כיום על ידי הדור השביעי של המייסדים. המרכיב העיקרי בברבן הינו תירס המעניק לו טעם מתקתק.

השילוב של קליית חביות חדשות מעץ אלון עם ארומות נפלאות של חביות העץ המיושנות, מעניק לווסקי ג’ים בים את הטעם הוונילי המתקתק והעשיר להפליא שלו.

בעולם שמשתנה ללא הרף, ג’ים בים שומר על המסורת המשפחתית ומעביר אותה מדור לדור ובכך מציע לצרכני הברבן את הטעם האמיתי ואת המחויבות הבלתי מתפשרת לשמירה על איכות.

לפני כמה שנים נרכשה חברת ג’ים בים ע”י התאגיד היפני הענק סנטורי בסכום של כ-19 מיליארד דולר, אך המבשלה שומרת על עצמאותה הניהולית, וכעת החברה אף משווקת את הוויסקים היפנים והסקוטים של התאגיד.

מגוון..
מגוון..
  • ג’ים בים לבן כשר – הג’ים בים לפי המתכון המקורי, בעל התווית הלבנה, מיושן 4 שנים בחביות עץ אלון חדשות, אשר נקלו קלות, בעל ארומות מתקתקות וטעמי קרמל ווניל.
  • ג’ים בים דבש כשר – ליקר דבש מתוק וקרמי יחד עם הוויסקי המדהים של ג’ים בים ייצרו משקה עשיר ומתוק עם טעמי ווניל ועץ עטופים במתקתקות עשירה של דבש.
  • ג’ים בים תפוח כשר – שילב של הוויסקי הנפלא של ג’ים בים עם ליקר תפוחים רענן בעל מתקתקות וחמיצות עדינה, שילוב מרענן ומנצח.
  • ג’ים בים רד סטאג – הקנטקי ברבן וויסקי האיכותי של ג’ים בים, שיושן 4 שנים, עורבב עם תמציות טבעיות של דודבן שחור, שילוב של טעמי ווניל ועץ עם מתקתקות עדינה של דובדבנים. מושלם לקוקטייל המנהטן או עם קוביית קרח.
  • ג’ים בים שחור כשר– וויסקי זה מיושן תקופה ארוכה יותר בחביות עץ אלון חדשות וקלויות. 6 שנים של יישון בחביות מעניקים לוויסקי טעמים עמוקים ועוצמתיים של עץ ווניל וקצת קינמון
  • ג’ים בים דאבל אואק – וויסקי מיוחד זה מתיישן בחביות עץ אלון חדשות חרוכות, ולאחר מכן עובר את אותו תהליך שוב. מכניסים אותו בשנית לתקופת יישון שניה בעוד חבית עץ אלון חרוכה. יישון כפול זה בחביות חרוכות מעניק לוויסקי טעם עשיר ועמוק של עץ קלוי.
  • ג’ים בים שיפון – מיוצר ממתכון עתיק מלפני תקופת היובש, וויסקי שעשוי משיפון, לא מתירס, לכן הוא פחות מתוק אך ארומטי, ועומוק להפליא. מתיישן בחביות עץ אלון אמריקאי קלוי, אשר מעניקות לו טעם חזק של עץ מתובל ווניל, שילוב מנצח בין טעמי השיפון המתובל, הווניל ועץ.

סדרת אולטרה פרימיום:

  • נוב קריק – מיוצר בעבודת יד ובכמויות קטנות יחסית, מתיישן בסבלנות בחביות עץ אלון לבן אשר עברו חריכה, מה שמדגיש את טעם הקרמל והעץ בוויסקי, אופיו הוא של ברבן אמיתי, הרבה עץ ווניל ומייפל, שמקנה סיומת ארוכה ומתקתקה. הוויסקי בחוזק של 50%, ונוצר כך כדי לשקף את הטעם, החוזק והסבלנות שצריך להכנתו בתקופה שקדמה לתקופת היובש.
הנדריקס
קואנטרו
תפריט